Переможці конкурсу "Благодійна Житомирщина - 2017"

Вітаємо педагогічний та учнівський колектив Іванопільської гімназії!

Благодійність – це особливий стан душі

Благодійність є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській рисі – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникає добро. І для того, щоб ТВОРИТИ ДОБРО, зовсім не обов’язково мати великі статки, займати високу посаду, чи бути суперзіркою. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших.

Іванопільська гімназія Чуднівської районної ради Житомирської області взяла участь у Конкурсі«Благодійна Україна-2017» (лист МОН України від 10.01.2018 № 1/9-13 «Про Національний конкурс «Благодійна Україна»). Ініціатором участі закладу  у конкурсі  була засновник БО «Бердичівський благодійний фонд «Оберіг-26» Ірина Піскун.

«Коли щодня на Сході держави гинуть люди, ніхто не може бути байдужим – це наш спільний біль, і ми маємо бути єдиними в прагненні захистити рідну Україну, - говорить Ірина Піскун при зустрічі з гімназистами . Усе, чим  допомагали іванопільчани нашим бійцям, тепер не злічити : плетені сітки, одяг, листівки, малюнки, обереги, домашні смаколики…. І от 23 березня 2018 р. я як директор гімназії Мудрук Лілія Ростиславівна була запрошена на вручення Диплому та  відзнаки «Ангела добра» в Український Дім, що  в м. Житомир.

Враження були найприємніші, переповнювали емоції. Іванопіль – частинка Житомирщини, України, маленькі і дорослі іванопільчани розуміють, переймаються проблемами країни і не стоять осторонь їх вирішення: допомагають , хто чим може. Отож впевнена: І місце в номінації «Молодіжна благодійність» конкурсу «Благодійна Україна» Ми дійсно заслужили.

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

За роки  проведення Конкурс став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Лілія Мудрук директор Іванопільської гімназії