День відкритих дверей

На День відкритих дверей школярів Чуднівщини запросив Київський національний університет культури і мистецтв. Випускники 11 класів відправилась на пізнавальну екскурсію факультетами КНУКіМ.

Учні відвідали сучасні навчальні лабораторії факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультету кіно і телебачення, факультету журналістики і міжнародних відносин, факультету режисури і шоу-бізнесу, факультету економіки, права та інформаційних технологій, факультету дизайну і реклами, факультету хореографічного мистецтва, факультету культурології, факультету музичного мистецтва.

Майбутні вступники мали змогу особисто поспілкуватися зі студентами КНУКіМ, які розповідали школярам про якісний рівень освіти та змістовне дозвілля в університеті. Кульмінацією та найяскравішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.