ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Школа молодого вихователя

У Чуднівському дошкільному навчальному закладі № 3 «Веснянка» пройшло чергове заняття у «Школі молодого вихователя», яке провела керівник цієї «школи», вихователь закладу Татусько І.А.

         Заняття з молодими спеціалістами дошкільних закладів району відбулось у формі інтерактивного семінару на тему «Практичні аспекти формування у дітей дошкільного віку понять про величину (розмір) предметів та навчання їх вимірюванню».

         У ході виконання інтерактивних вправ вихователі розширювали свою поінформованість про особливості сприймання величини предметів дітьми різного віку (раннього, молодшого, середнього та старшого дошкільного), вивчали методику ознайомлення дошкільнят з різними поняттями про величину ( довжину, масу, об’єм, час), а також навчання їх вимірюванню, як одному з видів математичної діяльності.

         З допомогою інтерактивної дошки слухачам «школи» були продемонстровані цікаві практичні завдання, дидактичні ігри, вправи, з допомогою яких діти навчаються визначати величину (розмір) різних предметів, вимірюванню різними умовними мірками довжини, ширини, висоти, товщини, маси, об’єму, знайомляться з еталонами вимірювання (сантиметр, метр, кілограм, літр).

         Вихователі виконували практичні завдання по обігруванню дидактичних ігор для формування уявлень дітей про величину і вимірювання.« повернутися до списку новин