«Світлиця талантів»

Кожна  людина – це величезний океан таланту, здібностей, мудрості, краси й досконалості.

«Світлиця талантів» - це фестиваль вчителів музичного та образотворчого мистецтв, це результат їхньої плідної, мистецької праці, який проходив 29 березня 2018 р. у КЗ «Чуднівський ліцей».

У фестивалі взяли участь педагоги 12 загальноосвітніх навчальних закладів.

У залі вчителі образотворчого мистецтва організували виставку власних і учнівських робіт. Заслуговували уваги всі  роботи. Але  найбільш зачарували роботи   учнів  Іванопільської гімназії  «Великодні писанки», вчитель Манзевита Г.І. ; учнів Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Семенюк О.М. «Штучні квіти»; виставка робіт учнів П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Ковальова Т.Ф. та проведений майстер-клас з техніки «Гратаж» та «Дудлінг»; різноманітна виставка робіт вчитель Хитрич А.М. та учнів Чуднівського ліцею і Вільшанської ЗОШ.

Її учні провели майстер-клас по живопису на тему «Весняні квіти». І педагоги, і присутні учні вчилися різним технікам живопису.

Не менш вразили глядачів і вчителі музичного мистецтва, які по – новому розкрили свої таланти і подарували незабутні враження. Художні номери педагогів і їхніх учнів були різні за стилями, жанрами і манерою виконання.

Я захоплююсь талантами людськими,

В них завжди фантазія бурлить.

Створено краси багато ними,

А без неї в світі не прожить.

Скільки ж творчості, бажання та уміння

В виробах, здавалося б, простих…

В них любов і серденька горіння,

Позавидувати можна і не гріх

Фестиваль пройшов на одному подиху. Гадаю, що даний захід стане традиційним у березневі дні.