На базі Чуднівського районного методичного кабінету відбувся районний семінар вчителів географії, природознавства, економіки з питання «Реалізація очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці».

22.02.2018 року на базі Чуднівського районного методичного кабінету відбувся районний семінар вчителів географії, природознавства, економіки з питання «Реалізація очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці».

Питання «Знаннєвий, діяльнісний, ціннісний компонент – основні складові діяльності вчителя на уроці» розкрито методистом рай методкабінету Лозінською О.І.

Активну участь у семінарі взяли вчителі Бабушківської ЗОШ І-ІІ ступенів (Лисенко А.В.), Трощанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Богачук Л.І.),  Тютюнниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Очеретна Л.М.), Галіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Дедерко В.М.) та інші.

Педагоги поділились досвідом роботи з питань: «Розвиток картографічної грамотності учнів та формування практичних умінь», «Шляхи активізації пізнавальної діяльності учнів у процесі навчання географії, природознавства, економіки», «Випереджаюче навчання – система інтелектуального та психологічного розвитку особистості».

Крім того, було розглянуто вісті з курсів, підготовка учнів 9-х та 11-х класів до ДПА та ЗНО , результати обласної олімпіади з географії (2017-2018 н.р.).