Засідання методоб’єднання вихователів старших та різновікових груп ДНЗ району

У Вакуленчуківському дошкільному навчальному закладі відбулося засідання методоб’єднання вихователів старших та різновікових груп ДНЗ району.

Члени методоб’єднання опрацьовували проблему «Пізнавальний розвиток старшого дошкільника».

Зокрема, з питанням «Організація дитячого експериментування як засобу розвитку пізнавальної активності старших дошкільників» виступила завідувач Вакуленчуківським ДНЗ Дишкант В.І.

Вона розкрила суть дослідницького методу в пізнанні дітьми навколишнього світу, познайомила вихователів, за якими принципами і правилами ведеться така робота, зі структурою дослідництва та методикою організації дослідницької діяльності з дітьми різних вікових груп.

Про шляхи активізації інтелектуальної діяльності старших дошкільників на основі застосування інформаційно-ігрової технології – коректурних таблиць вихователів проконсультувала методист РМК Косяк Т.В.

Практичним досвідом такої роботи з колегами поділилась вихователь цього дитсадка Василенко Т.Б.

Вона провела цікаве відкриття заняття, на якому діти працювали з коректурними таблицями як з роздатковим матеріалом, так  із демонстраційним  - через відеопоказ. Розв’язуючи різні завдання, діти з вихователем опрацювали широку тему «Транспорт».

Вони навчились класифікувати різні види транспорту, професії людей, які на ньому працюють, закріпили правила дорожнього руху, а також поведінку пасажирів на різних видах транспорту і ін.

Вихователі також оглянули обладнання куточків  «Маленькі дослідники» у вікових групах Вакуленчуківського ДНЗ.