Завершився перший етап підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи

Завершився перший етап підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи. Третя сесія проходила з 11 по 15 червня на базі Чуднівського ліцею, куди ввійшли третій – десятий модулі. Були опрацьовані теми: організації ефективного і безпечного середовища; інтегроване навчання та тематичне планування; особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Педагоги навчались методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок» на уроках у першому класі, ознайомились з освітнім потенціалом гри з Lego.

Не менш важливим були питання оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольно-оцінювальна діяльність, формувальне та вербальне оцінювання; технологія портфоліо, основні шляхи співпраці з батьками, а також основи інклюзивної освіти.

Тренінгові заняття були спрямовані на практичну діяльність вчителів: розробку інтегрованого заняття по темі, створення ранкових зустрічей, складання сторітеллінгу про інтеграцію опрацювання технології критичного мислення. Навчались вчителі методиці використання 6 цеглинок і Lego на уроках математики, навчання грамоти.

Тренер Катерина Михайлівна звернула увагу на Daily 3, Daily 5., стратегію кубування.

Були  обговорені презентації з тем,  притчі.

Учителі презентували власно створені лепбуки, групи працювали і захищали лайфхаки.