Учні та вчителі КЗ "Чуднівський ліцей" вчилися організовувати та проводити дебати

На Всеукраїнському форумі учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху» було окреслено пріоритетні напрямки роботи Учнівської ліги України на 2018 рік. Серед рекомендованих Всеукраїнських проектів – «Молодіжні лідерські дебати», що передбачає змагання з аргументації, здатності відстоювати свої погляди, учіння вести переговори та дискусії, виховання толерантності. Ліга старшокласників КЗ «Чуднівський ліцей» зацікавилась цим проектом, його реалізацією, але виникла проблема з методикою проведення дебатних турнірів в сучасних умовах і за сучасними вимогами. Двоє учнів ліцею були присутні на тренінговому навчанні в Житомирському обласному центрі науково-технічної творчості, зацікавились і запросили професійних тренерів із ГО «Шлях відродження». В ліцеї вдбулось тренінгові заняття «Дебатний турнір» для лідерів учнівського самоврядування 7-10 класів та педагогів ліцею. Проводили його тенери з дебатів, фасилітатори діалогу Ігор Кіпенко та Ігор Савчук. Учням та вчителям сподобалась така форма роботи, адже вона вчить дітей формувати думку, її аргументувати, відстоювати, доводити, захищати; учить зв’язно говорити, будувати лінію поведінки та працювати в команді, що є дуже важливим для набуття соціалізуючи життєвих компетентностей. Окремо ми дякуємо С.М.Костякову, очільнику районного осередку «Радикальної партії», депутату районної ради, який відгукнувся на прохання Ліги старшокласників ліцею і надав фінансову допомогу для оплати роботи тренерів.

Президент Ліги старшокласників ліцею Вероніка Карталова