Зустріч із творчими вчителями початкових класів і вихователів ГПД у «Педагогічній кав’ярні»

28 березня 2018 р. на базі КЗ «Чуднівський ліцей» відбулася зустріч із творчими вчителями  початкових класів і вихователів ГПД у «Педагогічній кав’ярні» на тему «Рецепт мого успіху».

Метою  зустрічі було виявлення та підтримка творчої праці вчителів, підвищення рівня їх майстерності, сприяння розповсюдженню їх перспективного досвіду.

У ході зустрічі педагоги за поданими «інгредієнтами» створювали «Рецепт вдалої співпраці», працювали у творчій лабораторії над створенням «Моделі успішного вчителя Нової української школи», проектів та сенканів з теми «Нова українська школа».

15 педагогів, які претендують на встановлення і підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та звання «Старший учитель», презентували свій досвід роботи, подавали майстер-класи.

Зустріч пройшла за чашечкою ароматної кави у теплій, доброзичливій атмосфері.