Семінар-практикум для вчителів та асистентів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

На базі КЗ «Чуднівський ліцей» відбувся семінар-практикум для вчителів та асистентів, які працюють з дітьми з особливими  освітніми потребами (інклюзивна та індивідуальна форми навчання) в ЗНЗ.

Цей семінар був проведений вчителем початкових класів, вчителем-логопедом – О.М.Костенко, яка має значний досвід роботи з такими дітьми.

Під час роботи семінару були розкриті питання:

- теоретично-методичні, нормативно-правові та організаційно-методичні засади інклюзивної освіти та індивідуального навчання на дому;

- диференційоване викладання та оцінювання навчальних досягнень та розвитку дітей з особливими освітніми потребами;

- взаємодія з фахівцями та батьками;

- розроблення індивідуальних навчальних планів та програм для дітей з особливими освітніми потребами на основі визначення їхніх потреб;

- використання наочного матеріалу для роботи з дітьми з ООП в ЗНЗ.

Учасники семінару мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного та індивідуального навчання у ЗНЗ.

По завершенню семінару учасники отримали методичні рекомендації.