Семінар-практикум вчителів історії та правознавства

Відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства на тему «Якість історичної освіти - основна потреба сучасності».

Досвідом роботи на тему «Сучасні технології навчання історії та правознавства» поділилася вчителька історії Дідковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Мельничук О.І., яка відмітила, що удосконалення педагогічної технології має бути спрямовано на підвищення ефективності навчального процесу, що гарантує досягнення запланованих результатів навчання.

Презентувала досвід роботи на тему: «Формування підприємницької компетенції в Концепції «Нова українська школа» вчителька історії Волосівської ЗОШ І-ІІ ст. Яковець Т.В. Про «Використання логічно-структурних схем у поєднанні з комп’ютерними технологіями на уроках правознавства» розповіла Осичняк В.В., вчителька правознавства Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Поділилася успіхом в організації проведення позакласної роботи з історії та правознавства вчителька Дубищенської ЗОШ І-ІІ ступенів Гаврилюк Т.В.

Методист РМК Дідус Л.Л. ознайомила присутніх вчителів із результативністю районних та обласних олімпіад, націлила на підготовку учнів до ДПА та ЗНО. Про завдання, які стоять перед учителями, при підготовці до ДПА та ЗНО розповів вчитель історії Тютюнниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Очеретний Ю.П.

На методичній п’ятихвилинці вчителі Яковець Т.В. та Лисенко А.В. ознайомили учасників семінару із новинами із курсів, які вони проходили при ОІППО.