ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗНО 2018

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання впродовж останніх років є невід’ємною складовою освітньої системи, дієвим інструментом моніторингу навчальних досягнень випускників шкіл.

         Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, у 2018 році проводилось в період з 22 травня по 13 червня з української мови та літератури, історії України, математики, англійської мови, біології, географії, фізики, хімії . Випускники шкіл мали змогу зареєструватись на 4 предмети, результати трьох з яких зараховуватимуться як ДПА.

Для проходження ЗНО з української мови та літератури було зареєстровано 160 випускників із 14 навчальних закладів району. Як і в попередні роки найбільшою популярністю в майбутніх абітурієнтів користується історія України, ЗНО з якої виявили бажання складати 133 учасники, 82 випускники проходили тестування з математики, 78 – з біології, 64 – з географії, 39 – з англійської мови, 16- з фізики, 12 – з хімії.

         Вже другий рік поспіль, явка на ЗНО становить 100%.

         Тестування з української мови та літератури, історії України, біології та англійської мови проходило на базі навчальних закладів Бердичева, з решти предметів – Житомира.

Проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року відбулося  на належному рівні, адже йому передувала відповідна роз’яснювальна робота з боку дирекції навчальних закладів, відповідальних осіб, працівників ВРЦОЯО. Проведення пробного тестування в березні дало можливість учням ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та налаштуватися психологічно на роботу під час основної сесії.

         Відділом освіти, районним методичним кабінетом було організовано централізоване підвезення учнів до пунктів тестування шкільними автобусами та забезпечено педагогічний супровід учасників до пунктів тестування.

 

 

 « повернутися до списку новин