Перлини педагогічного досвіду

Під такою назвою у Чуднівському ліцеї відбувся черговий традиційний творчий звіт вчителів зарубіжної літератури та російської мови, які атестуються.

Зворушливими словами про нелегку, але таку потрібну працю педагога , творчий звіт розпочала методист районного методкабінету Зоя Лисюк.

До почесного столу вшанування запрошуються справжні майстри педагогічної справи, спеціалісти, які претендують на присвоєння   кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»: Флейтух Оксана Василівна, учитель зарубіжної літератури Чуднівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Кривоцюк Тетяна Володимирівна, учитель зарубіжної літератури та російської мови Будичанської ЗОШ І-ІІІ ст., Лихуша Леся Володимирівна, учитель зарубіжної літератури Карповецької ЗОШ І-ІІІ ст., яка атестується на  кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії

Це люди, які закохані у свою професію і не уявляють своє життя без школи, без учнів. Вони добре володіють не тільки традиційною методикою викладання предмета, а й застосовують інноваційні технології, захоплюють учнів глибиною викладання предмета, яскравими цікавинками, розвивають уміння аналізувати, критично мислити. Ці педагоги завжди знаходять вірний шлях до учнів, тому що йдуть до них з добрим словом, відкритим серцем, шанують в кожній дитині особистість, підтримують найнепомітніший успіх учнів і розвивають його. І тому педагоги мають вагомі результати.

Кожен з педагогів, що атестуються, презентує свою роботу за допомогою комп’ютера та мультимедійної дошки, і всі ще раз поринули у безмежне море педагогічних ідей.

Оксана Флейтух презентувала свій досвід «Використання відеоматеріалів на уроках зарубіжної літератури як мотивація навчальної діяльності».

Тетяна Кривоцюк поділилася досвідом «Роль уроків  зарубіжної літератури у формуванні духовного світу особистості, вихованні її національної свідомості, патріотизму, любові до України».

Леся Лихуша, яка представила на обласну педагогічну виставку збірку завдань із зарубіжної літератури для учнів 6 класу і отримала диплом ІІІ ступеня, надала майстер-клас по створенню такої збірки.

Марія Чиж, керівник районного методоб'єднання учителів зарубіжної літератури та російської мови, ознайомила педагогів з новою програмою із зарубіжної літератури для 10-11 класів.

На завершення роботи  виступила методист Зоя Леонідівна, яка не тільки побажала творчих успіхів педагогам, а й проаналізувала роботу тих, хто атестується.

Творчий звіт був не тільки цікавим, але й корисним.