Семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

Методистом районного методичного кабінету  Г.В. Жуковською проведено семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни на тему «Організація фізкультурно-масової роботи у весняно-літній період 2017-2018 навчального року».

В роботі семінару взяли участь голова  Чуднівської РО ТСОУ Кімак С.С. та методист Будинку школяра Г.М. Самохвал.

С.С.Кімак  ознайомив присутніх із планом основних заходів районної організації ТСОУ в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На семінарі розглядалися питання про проведення місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч», обговорено і погоджено план заходів по проведенню в травні 2018 року І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») та програму змагань.

Жуковська Г.В., також, довела до відома вчителів наказ «Про організацію  навчально-польових зборів та практичних занять з основ медичних знань з юнаками та дівчатами 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів», програму військово-спортивного свята «Спартакіада допризовної молоді – 2018», проведення стрільб з АК.

Вчителів захисту Вітчизни було ознайомлено з листом обласного управління освіти і науки «Щодо участі у Всеукраїнському вишколі «Джура – Десантник», вирішено, що у вказаному заході візьме участь збірна команда  навчальних  закладів  району  у  складі  8  юнаків допризовного віку.

Під час семінару методистом  Будинку школяра Г.М.Самохвал проведено практичне заняття з туртехніки в рамках змагань «Сокіл» («Джура»).