«Засідання педагогічної студії» семінар-практикум для вчителів математики, фізики, інформатики

На базі районного будинку школяра  проведено семінар-практикум для вчителів математики, фізики, інформатики району, який відбувся у нестандартній формі «Засідання педагогічної студії».

Метою даного заходу було виявлення та підтримка творчої праці вчителів, підвищення рівня їх педмайстерності, сприяння розповсюдженню перспективного досвіду.

Провідною ідеєю засідання педагогічної студії були слова

«Ваша сила – віра в себе.

Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток.

Ваші здібності – культура самостворення»

Захід пройшов під темою «Мій шлях до успіху». Свій досвід роботи презентували вчителі, які підлягають черговій атестації:

Поліщук О.М. (Тютюнниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гуменюк Н.І. (Карповецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Терновий С.Л. (Будичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Регета Т.Г. (Галіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Макушина Г.В. (Волосівська ЗОШ І-ІІ ступенів), Безвершук А.М. (П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Бондюк О.Л. (Дубищенська ЗОШ І-ІІ ступенів).

Присутні вчителі брали активну участь у обговоренні питання «Як стати вчителем, до якого учні ідуть із задоволенням на урок?».

Методист районного методичного кабінету Г.В. Жуковська, яка і провела даний захід, підсумувала роботу семінару-практикуму словами М.Остроградського: «Хороші вчителі створюють хороших учнів… Кожний, хто вміє згуртувати навколо себе людей із різними характерами, різними інтересами й може привести їх до успіху – справжній Майстер…»