ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Семінар-практикум вчителів української мови та літератури

Відбувся семінар-практикум вчителів української мови та літератури Чуднівського району на тему «Комп’ютерна підтримка уроків української мови та літератури (використання програми навчальних презентацій, тестові перевірки)».

         Словесників району було ознайомлено з інноваційними технологіями-передовим досвідом учителів району. Із презентацією досвіду роботи виступила Мельник Н.А., вчитель української мови та літератури Іванопільської гімназії. Вона ознайомила присутніх із комп’ютерною підтримкою уроків української мови та літератури. Мілярчук І.В., вчитель Дідковецької ЗОШ І-ІІІ ст. презентувала досвід роботи на тему «Формуванням міжпредметних компетентностей на уроках української мови та літератури з використанням ІКТ».

         Вчитель Будичанської ЗОШ Химичук Л.В. розповіла присутнім про особливості проведення ДПА та ЗНО у цьому навчальному році. Поділилася досвідом роботи по підготовці учнів до ДПА та ЗНО. Лавренюк Л.І., вчитель Волосівської ЗОШ І-ІІ ст. презентувала досвід роботи на тему «Формування комунікативної компетентності на уроках української мови та літератури».

         Тренінг для вчителів «Я крокую до майстерності» провела Лакійчук З.Д., вчитель Тютюнниківської  ЗОШ І-ІІІ ст. Метою тренінгу визначено активізацію творчого потенціалу кожного педагога, уміння діяти та спілкуватися, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень.

         Про результативність районної та обласної олімпіад з української мови та літератури, конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка ознайомила вчителів методист РМК Дідус Л.Л.

         На  методичній п’ятихвилинці «Про участь в обласному конкурсі «Вчитель року – 2018» » розповіла  Климчук Л.С., вчитель Карповецької  ЗОШ І-ІІІ ст., учасниця обласного конкурсу.

 « повернутися до списку новин