Колегія відділу освіти

В залі засідань районного будинку школяра відбулось розширене засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Підсумки виконання районної програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Чуднівського району на 2016-2018 роки підвела начальник відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації Паращенко Наталія Миколаївна, про виконання у 2017 році районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2015-2018 роки доповіла завідувач Чуднівського районного методичного кабінету Совсімова Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Кучмій Ігор Вікторович доповів про стан виконання заходів щодо попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, протидії поширенню алкоголізму та наркоманії, інших негативних проявів серед дітей та підлітків. По кожному з питань, які виносилися на розгляд колегії відділу освіти прийнято відповідні рішення.

На нараді із керівниками закладів освіти  розглядалися питання стану викладання та моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів з англійської мови (методист Чуднівського РМК Дідус Л.Л.), підготовки до оздоровлення та відпочинку учнівської молоді у 2018 році (головний спеціаліст відділу освіти Кучмій І.В.), проведення ІІ сесії пробного ЗНО та підготовка до основної сесії, проведення спортивних масових заходів (Жуковська Г.В.).