Семінар-практикум вчителів іноземної мови Чуднівського району

Відбувся семінар-практикум вчителів іноземної мови Чуднівського району у формі засідання круглого столу, на якому розглядались питання забезпечення комунікативних компетенцій, звіти вчителів «Моя творча скарбниця».

Питання «Забезпечення комунікативних компетенцій з іноземної мови» висвітлила методист РМК Дідус Л.Л., також вона ознайомила присутніх із результатами проведення моніторингового дослідження навчальних досягнень учнів з англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах Чуднівського району. Співдоповідачем по цьому питанню була Радушинська Н.П., голова методичного об’єднання  вчителів іноземної мови району.

Із творчим звітом на тему «Нова українська школа. Викладання іноземної мови в початкових класах» ознайомила вчителів Косюк Л.А., вчитель англійської мови Чуднівського ліцею. Вона відмітила, що метою іншомовної освіти (як відмічено у Державному стандарті) є формування комунікативної компетентності для безпосереднього та опосередкованого міжкультурного спілкування, що забезпечує розвиток інших ключових компетентностей та задоволення різних життєвих потреб здобувача освіти. У початковій школі важливо зацікавити учнів у вивченні іноземної мови, викликати в них позитивне ставлення до предмета, вмотивовувати необхідність і значущість володіння іноземною мовою як неповторним засобом міжкультурного спілкування.

По питанню «Рефлексія, як складова сучасного уроку англійської мови» виступила Аврамчук Н.І., вчителька Карповецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вона вказала на те, що згідно Концепції нової української школи перед кожним вчителем постало завдання – виховати вмотивованого учня і успішну особистість.

Мельник Н.Ю., вчитель Дубищенської ЗОШ І-ІІ ступенів звернула увагу на тему «Новітні технології формування комунікативної компетенції на уроках німецької мови як другої іноземної».

Вчитель Чуднівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Тарасюк Р.П. відмітила  важливість формування міжпредметної компетенції на уроках англійської мови.

Журбей Л.А., вчитель німецької мови Бабушківської ЗОШ І-ІІ ступенів розкрила зміст портфоліо «Використання ігрових елементів на уроках  німецької мови».

Про результативність участі учнів у районних і обласних олімпіадах з іноземної мови та підготовку до ДПА і ЗНО з іноземних мов розповіла Радушинська Н.П., голова районного методичного об’єднання  вчителів іноземних мов.

Із вістями з курсів ознайомила присутніх Аврамчук Н.І., вчитель англійської мови Карповецької ЗОШ І-ІІІ ст.