ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Поезія Шевченка – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини…

  В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Для українців такою святинею є натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко.

Щороку в березні  у Вакуленчуківській школі І-ІІІ ступенів  відбувається низка заходів, які традиційно називають шевченківськими. Ось і цього року у стінах школи в період з 12 по 16 березня пройшла заходи, присвячені  Великому Кобзарю.

Тематичні вікторини, конкурси малюнків до творів Шевченка, читців Кобзаревого слова, зкнижкова виставка « І став для нас Шевченко заповітом…» – всі ці заходи сприяли глибокому дослідженню учнями  життєвого і творчого шляху письменника, виховували в них повагу й любов до геніального митця.

Завершальним акордом  відзначення шевченківських днів стала загальношкільна літературно-музична композиція «Кобзарем його ми звемо!», де учні, вчителі, батьки змогли доторкнутися до творчості геніального поета.

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що поезія Шевченка – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини…« повернутися до списку новин