Захисник Вітчизни -2019

Захисник  Вітчизни -2019

День Збройних Сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

З нагоди Дня Збройних Сил України з метою виховання в учнів почуття патріотизму, гордості за українську армію  Чуднівським  районним методичним кабінетом (методист РМК Г.В.Жуковська) проведено змагання «Захисник Вітчизни – 2019». В заході взяли участь юнаки і дівчата 10-11-х класів з 11 навчальних закладів І-ІІІ ступенів району: Чуднівського та Іванопільського ліцеїв, В.Коровинецької, Вакуленчуківської, Чуднівської № 2, Будичанської, Дідковецької, Красносільської, Вільшанської, П’ятківської, Тютюнниківської  шкіл.

Захід розпочався з військового привітання та виконання гімну України всіма учасниками.

З вітальним словом до учасників змагань, вчителів звернулась методист рай методкабінету Г.В.Жуковська. Дружніми оплесками присутні привітали вчителів та працівників шкіл, які були учасниками АТО, хвилиною мовчання пом’янули воїнів-земляків, які не повернулися живими на Чуднівську землю, загинули відстоюючи  незалежність  і  суверенітет держави.

Активну участь у святі взяв працівник Чуднівського військового комісаріату, учасник АТО майор Буркацький М.Н.,який  розповів  хлопцям  про  переваги  військової  професії,службу  за  контрактом,привітав  зі  святом  та був  суддею  проведених  змагань.

Юнаки  та  дівчата  показали свою вправність в таких конкурсах: «Військове привітання» з виконанням стройових прийомів та пісні; «Найвлучніший» - стрільба з малокаліберної гвинтівки; «Радіаційна безпека» - на швидкість одягання протигазів; «Жим гирі  16 кг», «Комплексно-силова вправа» та «Теоретичний» - перевірка знань з предмета «Захист Вітчизни» та  історії  Збройних  Сил  України.

Командну першість здобули юнаки КЗ «Чуднівський ліцей» , ІІ місце посіла команда Тютюнниківської школи, ІІІ місце – Красносільської школи.

Переможців підготували вчителі Бабушко П.С., Очеретний Ю.П. , Іванюк М.М.

В конкурсі «Військове привітання» переможцями стали команди Чуднівського ліцею (Ім), Тютюнниківської, Чуднівської № 2 шкіл, Іванопільського ліцею (ІІм), Красносільської школи (ІІІ м).

Першість з одягання протигазів здобули юнаки Вакуленчуківської школи, ІІм посіли учні Тютюнниківської школи, ІІІ місце – Чуднівського ліцею.

Історію Збройних Сил України та предмет «Захист Вітчизни» знають найкраще юнаки Красносільської ЗОШ (Ім), Вільшанської (ІІм), В.Коровинецької, Дідковецької, Тютюнниківської шкіл – ІІІ м.

Індивідуальна першість визначалась в конкурсах зі стрільби та силових вправах.   І місце зі стрільби зайняв Машталяр Олег із Дідковець.

ІІ місце – Тарнавський Ілля з Чуднова, ІІІ місце – Зотько Дмитро з В.Коровинець і Гуменюк Дмитро із П’ятки.

Переможцями у комплексно-силовій вправі стали зразу по 2 учасники : Імісце Кишеня Валентин із В.Коровинець та Мардак Олег із Чуднова, ІІ  – Довгополюк Павло із Будичан та Васильєв Дмитро з Іванополя, ІІІ - Мельничук Максим з П»ятки та Байдюк Юрій з Чуднова (ЗОШ №2).

49 разів підняв гирю і став переможцем Тарнавський Ілля із Чуднівського ліцею, ІІ  місце (41) посів Сімчук Андрій із Вільшанської  школи і ІІІ місце (36 ) – Сахнюк Олександр із Красносільської школи

Проведені змагання «Захисник  Вітчизни-2019» сприяли  формуванню  у  юнаків  таких  особистісних  якостей і  рис  характеру як  патріотична  свідомість,відповідальність  і  мужність,готовність  працювати  на  користь  України,захищати  та  зміцнювати  її  міжнародний  авторитет,спонукали  кожного  учасника  до  осмислення  себе  як  частинки  великого  українського  народу,розвивали  розумові  і  фізичні  здібності,кмітливість  і  спритність.