Районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

22 березня в приміщенні Чуднівського ліцею відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти  «Земля – наш спільний дім». Тема виступ «Раціональне природокористування» яскраво була виставлена учасниками семи команд району. Активну просвітницьку роботу та свої виступи показали учні Чуднівського ліцею, Чуднівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Карповецької ЗОШ І-ІІІ ст., Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст., Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубищенської ЗОШ І-ІІ ст.

Учасники  розповідали про найважливіші екологічні проблеми України, висвітлювали шляхи їх вирішення та, разом з тим, показували свої артистичні вміння та різноманітні таланти.

В результаті перемогу здобула агітбригада «ТНК» Чуднівського ліцею, ІІ місце посіли учасники команди Чуднівської ЗОШ І-ІІІ ст № 2, ІІІ місце вибороли учні П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст.