Відбувся районний семінар-практикум вчителів 4-х класів на тему: «Інтеграція змісту початкової  освіти на засадах  компетентнісного підходу».

На базі Чуднівського ліцею 14 лютого 2018 р. відбувся районний семінар-практикум вчителів 4-х класів на тему: «Інтеграція змісту початкової  освіти на засадах  компетентнісного підходу».

У ході семінару вчителі мали змогу відвідати інтегроване заняття з природознавства та розвитку  зв’язного мовлення в 4-В класі (вчитель Данилюк І.М.) з теми: «Навчальний проект «Цікавий світ материків», твір «Подорож, про яку я мрію».

Учителі побачили новий підхід до викладання, навчання дітей в групах, ознайомилися з новими формами роботи на інтегрованих заняттях в початковій  школі відповідно до умов Нової української  школи. Були опрацьовані матеріали творчої групи з даної проблеми, які готувались вдома.

Також педагоги обговорили питання організації та проведення в районі першої сесії очного навчання для вчителів 1-х класів Нової української школи, яке розпочне свою роботу 17-18 лютого 2018 р. на базі Чуднівського ліцею (тренер Подолянець К.М., координатор методист Чуднівського райметодкабінету Калінчук Л.В.).