ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

24 березня на базі КЗ «Чуднівський ліцей» відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Із 153 зареєстрованих для участі у пробному зовнішньому оцінюванні з’явилися на пункт тестування 147 випускників. Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, тестування відбулося з дотриманням процедури проведення пробного ЗНО у 2018 році.

До роботи пункту тестування було залучено 11 старших та 11 інструкторів, 4 чергових,  керівник та заступник керівника пункту тестування. Організовано медичний супровід учасників тестування.

Відділом освіти Чуднівської райдержадміністрації організовано підвіз до місця проведення тестування та в зворотному напрямку.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури мають можливість визначити свої результати тестування.

Для того, щоб отримати результат пробного тестування, учасникам необхідно ввести свої відповіді до спеціального онлайн сервісу, посилання на який міститься в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО.

Можливість внесення відповідей на завдання тесту буде відкрита до 26 березня включно.

Ознайомитись з результатами пробного ЗНО можна буде 30 березня.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Пробне ЗНО з решти предметів відбудеться 31 березня 2018 року.« повернутися до списку новин