«Твоя надія, Чуднівська земля!»

З метою відзначення учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своєї школи, району та стали переможцями і призерами  районних, обласних олімпіад з математики, фізики, астрономії, ІКТ та  інформатики  проведено фізико-математичний форум «Твоя надія, Чуднівська земля!».

Методист районного методичного кабінету Г.В.Жуковська підвела підсумки участі учнів навчальних закладів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з предметів фізико-математичного циклу, міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» у 2017-2018 навчальному році та інших творчих заходах.

48 учасників  районних  олімпіад  нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів, 25 вчителів отримали подяки від районного методичного кабінету за підготовку призерів і переможців олімпіад з математики, фізики, астрономії, ІКТ, інформатики.

На святі було відзначено учнів Чуднівського ліцею Острицького Артура, Романця Олександра, які здобули дипломи І ступеня з астрономії, ІІІ ступеня з фізики та ІІ ступеня з фізики, ІІІ ступеня з астрономії (відповідно) у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад; Дзюбанчука Богдана, який отримав диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій; вчителя фізики та астрономії Карпінську Н.С. та інформатики Ковальчук Л.М., які підготували переможців і призерів обласного етапу.

Г.В.Жуковська висловила щиру подяку учням за гарні успіхи у вивченні фізико-математичних предметів, вчителям за те, що зробили перемогу своїх учнів можливою; батькам за підтримку, терпіння і розуміння.

Учасників заходу вітали своїми художніми номерами вокальна група Чуднівського ліцею та танцювальний колектив «Фрідом».

По завершенню свята Г.В.Жуковська ознайомила вчителів математики з особливостями проведення ДПА у 9-х класах, подання статистичних звітів про її хід.