Реалізуємо Концепцію "Нова українська школа"

Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Чуднівського, Романівського районів, Краснопільської та Миропільської ОТГ взяли участь у тренінгу.

Тренінг заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи, які забезпечують освітній процес початкової школи у 2018/2019 навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа» відбувся на базі КЗ «Чуднівський ліцей». Тренери Подолянець Катерина та Драгокупел Олена провели цікаві та змістовні  заняття з модулів «Сучасний вчитель як провідник змін», «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення», «організація ефективного і безпечного освітнього середовища», «Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи», «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Конструктор навчальної програми».

По закінченню тренінгу всі учасники заходу отримали відповідні сертифікати.