Учителі англійської мови, які у цьому навчальному році вчитимуть першокласників Нової української школи, пройшли курс підвищення кваліфікації

Учителі англійської мови, які у цьому  навчальному році вчитимуть першокласників Нової української школи, пройшли курс підвищення кваліфікації.

Тренером Тетяною Савчук, учителя англійської мови з Новогорад Волинського, протягом трьох днів проведено тренінгові заняття, під час яких учителі практикувались проводити уроки в ігровій формі, з використанням пісень, ігор, флеш-карток, книжок розмальовок та іншого матеріалу.

Учасники курсів отримали розуміння того, як діти вчаться у початковій школі, їх стилі навчання та мотивацію, училися планувати уроки так, щоб розвивати комунікативні уміння учнів, навчати дітей критично мислити, вирішувати проблеми, працювати разом, використовувати креативність на уроках.

Усі педагоги отримали підручники, які допоможуть їм у роботі з учнями Нової української школи.

По завершенню тренінгу всім його учасникам були вручені сертифікати.