ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Новини

Захисник Вітчизни -2019

Дата створення: 10:07 12.12.2018

Захисник  Вітчизни -2019

Реалізуємо Концепцію "Нова українська школа"

Дата створення: 08:32 07.12.2018

Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Чуднівського, Романівського районів, Краснопільської та Миропільської ОТГ взяли участь у тренінгу.

Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

Дата створення: 12:42 01.11.2018

31 жовтня 2018 року на базі Чуднівського ліцею відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району на тему «Формування бібліотечних фондів шкільної бібліотеки». З метою досконалого освоєння  особливостями обліку та інвентаризації бібліотечного фонду методистом райметодкабінету Зоєю Лисюк представлена презентація «Формування фонду шкільної бібліотеки: актуальні питання комплектування та обліку», в ході якої обговорювалися документи обліку основного фонду, їх впровадження в практику та інвентаризація  бібліотечного фонду.

Екскурсія до «Замку-музею «Радомисль»

Дата створення: 14:28 01.10.2018

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек методистом районного методкабінету Зоєю Лисюк для шкільних бібліотекарів та вчителів району організовано методичну екскурсію до історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Це приватний музейний комплекс, створений  в смт. Радомишлі на Житомирщині українським медиком і політиком Ольгою Богомолець. Музей містить у собі єдиний в Європі Музей української домашньої ікони, в основі якого — особиста колекція ікон, котру Ольга Богомолець збирала з 1995 року.